Bezlepkový chléb k nepoznání od běžného?

Jelikož jsme to, co jíme, dýcháme a přijímáme do mysli a těla, přirozeně chceme, aby kvalitní potraviny byli součástí našeho jídelníčku. Možná každý, kdo zjistí, že musí držet bezlepkovou dietu, je z toho zpočátku rozčarovaný. Představa, že se musíme něčeho vzdát, bývá velmi frustrující.

Naštěstí se výborného chleba nemusíme vzdát. I bezlepkový může být velmi chutný, pokud použijeme kvalitní ingredience. V dnešní době není problém pořídit již upečený bezlepkový chléb, na dovolené je dokonce velkou výhodou. Pravdou ale je, že křupavý, čerstvě upečený chléb v pohodlí našeho domova s neodolatelnou vůní je nesrovnatelně lákavější a potažmo i chutnější. Osobně jsme vyzkoušeli několik směsí a pravdou je, že spokojení jsme byli jen s několika. Velmi chutná je směs na chléb rustikální od značky Nominal nebo směs na bezlepkový chléb tmavý od Natural Jihlava. Obě jsou k zakoupení v našem eshopu.

Velkou výhodou je krátký čas, který věnujeme přípravě chleba. Do dvou hodin máme chléb na stole. (vymíchání 5 min., kynutí 45 min., pečení 45 min. při cca 180°)

Směs na bezlepkový chléb tmavý je vynikající alternativou chleba z pšeničné mouky. K nepoznání od běžného hleba.

Tmavý rustikální chléb svými vlastnostmi připomíná chleby s obsahem barevných sladových mouk a sladových extraktů. Vyznačuje se plnou chutí a specifickou vůní. Při zadělávání těsta je možné chléb „vylepšit“ přídavkem různých semínek (len, sezam, dýně...). Např. slunečnicová semínka jsou nejen zdrojem velmi cenných živin, ale vypadají v tmavém těstě velmi pěkně. Doslova k nakousnutí.

Dobrou chuť!

Kategorie v eshopu: Bezlepkové potraviny

Whatsapp Chat

Zákaznický servis

O nás

Kontaktní formulář

GDPR

Reklamace  

 

 

 
Informace

Informace o dopravě a platbách

Obchodní podmínky

 

  

 

 

Můj účet

Účet uživatele

Seznam přání   

 

 

 

 

 

Nabídka

Eshop

Recepty

Blog 

 
 

 

 

Zdravapanda.cz

Copyright © 2022 Zdravé potraviny. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.