Fazolová mouka- v čem je prospěšná?

Fazolová mouka patří mezi luštěninové mouky a těší se čím dál větší oblibě. Řasí se mezi bezlepkové potraviny, má výbornou chuť a je nutričně velmi výživná. Navíc vás určitě překvapí její široké využití při pečení a vaření.

Takže pokud chcete své pokrmy nutričně obohatit, stačí přidat alespoň část luštěninové mouky do běžné bílé mouky. Váš pokrm, ať už je to příloha nebo pečivo, získají cenné bílkoviny, vlákninu a další prospěšné látky. Snížíte jejich glykemický index a stanou se energeticky výhodnou snídaní nebo svačinkou.

V našem eshopu nabízíme různé luštěninové mouky, jednou z nich je fazolová mouka.

Velmi jemně mletá fazolová mouka od Araxu je vyrobena z výběrové, přirozeně bezlepkové fazole bílé, uchovávají své přirozené aroma, barvu, nutriční hodnoty, vitaminy, minerály a především enzymy

Mouka je vhodná pro zahuštění polévek, omáček, do pečiva a pomazánek. Pro přípravu různých placek, karbanátků, zeleninových burgerů. Můžete část klasické mouky nahradit moukou fazolovou při přípravě bramborových, či houskových knedlíků.

Proč mouky od Araxu lépe vážou vodu, těsto z nich je vláčnější s dobrou strukturou a lepší kvalitou výsledných produktů? Odpověď se skrývá v patentované technologii mletí při nízké teplotě (do 40 °C). Proto si také uchovávají své přirozené aroma, barvu, nutriční hodnoty, vitaminy, minerály a především enzymy. Díky moukám Arax bude vaše pečení a vaření radost.

Whatsapp Chat

Zákaznický servis

O nás

Kontaktní formulář

GDPR

Reklamace  

 

 

 
Informace

Informace o dopravě a platbách

Obchodní podmínky

 

  

 

 

Můj účet

Účet uživatele

Seznam přání   

 

 

 

 

 

Nabídka

Eshop

Recepty

Blog 

 
 

 

 

Zdravapanda.cz

Copyright © 2022 Zdravé potraviny. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.